Piegādes un atgriešanas noteikumi

Piegāde, garantija un atgriešana

29.08.2018

 1. PIEGĀDES KĀRTĪBA
  1. Pasūtījums tiek pieņemts apstrādei tikai pēc pasūtījuma pilnas apmaksas.
  2. Lūdzam iespējami precīzi norādīt piegādes adresi šim nolūkam norādītajos laukos. Lūdzu neaizmirstiet norādīt kurjeram būtisku informāciju (durvju kods, biroja nr. utt.). Nekorekti norādītas adreses dēļ piegādes termiņš var pagarināties.
  3. Aizpildot piegādes adresi, nepieciešams norādīt telefona numuru, pa kuru kurjers var sazināties ar piegādes saņēmējiem. Nekorekti norādīta telefona numura dēļ piegādes termiņš var pagarināties.
  4. Pasūtījumi, kas tiek pieņemti darba dienās no 9:00 līdz 12:00 tiek apstrādāti tajā pašā dienā un tiks nodoti kurjeram piegādei nākamajā dienā.
  5. Pasūtījumi, kas tiek pieņemti darba dienās pēc 12:00 tiek apstrādāti nākamaja darba dienā un tiek nodoti kurjeram piegādei aiznākamaja darba dienā.
  6. Piegādes brīdī kurjeram ir tiesības palūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti), lai apstiprinātu pasūtījuma saņēmēja personību.
 2. PIEGĀDES TERMIŅI UN MAKSA
  1. Visi pasūtījumi no Grenardi interneta veikala tiek piegādāti bezmaksas visā Latvijas teritorijā.
  2. Pasūtījumu piegāde notiek 2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.
  3. Visas Grenardi preces ir apdrošinātas un jums nav jāuztraucas par piegādes drošību un citiem riskiem.
 3. PREČU ATGRIEŠANAS UN NAUDAS ATMAKSA
  1. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā Grenardi, jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Atteikuma tiesības neattiecas uz juridiskām personām.
  2. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm, nenoņemot un nesabojājot cenu un proves zīmes. Atcerieties, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl,ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tieši tādā apmērā, kādā to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).
  3. Atteikuma tiesību termiņa sākumu skaita sekojoši : ja pasūtīta prece - no dienas, kad patērētājam prece piegādāta; ja vienā pasūtījumā pasūtītas vairākas preces, kuras piegādā atsevišķi, - no dienas, kad patērētājam piegādāta pēdējā pasūtītā prece; ja tiek piegādāta prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām, - no dienas, kad patērētājam piegādāta pasūtītās preces pēdējā partija vai daļa.
  4. Lai atgrieztu preci jums nepieciešams aizpildīt atteikuma veidlapu Grenardi mājas lapā ar nepieciešamiem datiem.
  5. Lūdzam uzmanīgi aizpildīt ateikuma veidlapu, norādot visus nepieciešamos datus, lai mēs varētu ātri atrast jūsu pasūtījumu. Neprecīzu datu gadījumā mēs esam tiesīgi pieņemt atteikumuar tās dienas datumu, kad visi dati ir precizēti.
  6. Atteikuma pieteikums ir pieņemts kopš kopš veidlapas aizpildīšanas brīža un jūs saņemat apstiprinājumu uz norādīto e-pasta adresi.
  7. ​Preces atgriešanu var veikt 14 dienu laikā mūsu birojā (Lielirbes ielā 17A-11, Rīga, LV-1046) darba dienās no 10:00 līdz 17:00, vai arī, atsūtot preci pa pastu (SIA “Grenardi”, Lielirbes iela 17A-11, Rīga, LV-1046), kopā ar pirkuma dokumentiem, kurus saņēmāt ar piegādi. Grenardi nesedz preces atgriešanas pasta izdevumus.
  8. Jā 14 dienu laikā pēc atteikuma pieteikuma mēs neesam saņemuši preci, no kuras esat atteicies, tad atteikuma pieteikums tiek anulēta.
  9. Izmantojot atteikuma tiesības, jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.
  10. Ja izmantojat atteikuma tiesības, interneta veikalam Grenardi ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 kalendāro dienu laikā no dienas, kad esam saņemuši atgriezto preci un pārliecinājušies par tas kvalitātes atbilstību, atmaksāt naudu uz atteikuma veidalapā norādīto bankas kontu.
 4. JUVELIERIZSTRĀDĀJUMU LIETOŠANAS UN KOPŠANAS NOTEIKUMI
  1. Juvelierizstrādājumi ir jānoņem visos gadījumos, kad iespējams tos mehāniski, termiski vai ķīmiski bojāt, t.sk.: uzkopjot telpas, mazgājot traukus vai veicot citus saimnieciskus darbus; mazgājot rokas, ejot dušā vai vannā; lietojot kosmētikas, parfimērijas vai farmācijas produktus; ejot gulēt; nodarbojoties ar sportu; apmeklējot saunu, solāriju vai pirti; sauļojoties un peldoties.
  2. Brīdinām:
   1. nēsājot pūstos juvelierizstrādājumus zem cieša vai smaga apģērba, iespējama to deformācija;
   2. nēsājot pūstajās un čūskveida ķēdītēs smagus, liela izmēra kulonus, tās var mainīt formu vai pārtrūkt;
   3. nēsājot cieši kopā vairākus juvelierizstrādājumus, var veidoties mehāniski bojājumi vai skrāpējumi;
   4. tīrot juvelierizstrādājumus ar zobu pastu, smiltīm vai citiem abrazīviem materiāliem, iespējams to nodilums;
   5. neapzināti vai apzināti izraisot virsmas mehāniskus bojājumus (skrāpējumus, iespiedumus, deformācijas u.tml.), pakļaujot izstrādājumu ķīmisku vielu ietekmei vai pulējot ( ja izstrādājumam ir matēta, oksidēta virsma vai rodija pārklājums), iespējams dekoratīvās virsmas nodilums;
   6. nēsājot juvelierizstrādājumus ar kaučuku, ādu, silikonu, emalju vai metālkeramiku un, ejot ar tiem pirtī, saunā vai solārijā, iespējami to ķīmiski un termiski bojājumi.
  3. Izvēloties juvelierizstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem, svarīgi:
   1. tos uzglabāt aizvērtās kārbiņās, lai pasargātu no tiešas saules staru iedarbības, jo liela daļa šo akmeņu gaismas ietekmē var zaudēt tiem raksturīgo toni;
   2. izvairīties no krapju (ķepiņveida) akmeņu stiprinājumu mehāniskiem bojājumiem, jo, aizķerot vai atlokot krapi, akmens var izkustēties un izkrist;
   3. izstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem, pērlēm un koraļļiem tīrīt tikai pie juveliera. Jāatceras, ka juvelierizstrādājumu nēsāšanas un glabāšanas apstākļi ietekmē to ilgmūžību, piemēram, novecošanu paātrina izžūšana un mehāniski bojājumi, savukārt pie krasām temperatūras maiņām tajos var rasties plaisas.
  4. Juvelierizstrādājumu kopšana
   1. Iesakām tīrīšanu un pulēšanu uzticēt SIA “Grenardi” servisa juvelierim.
   2. Ikdienas apkopi iespējams veikt:
   3. ar GRENARDI veikalos nopērkamiem speciāliem līdzekļiem un salvetēm zelta, sudraba, pērļu un dārgakmeņu kopšanai;
   4. zelta rotaslietas (izņemot izstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem, pērlēm, koraļļiem un metālkeramikas savienojumiem) – paturot vairākas stundas siltā ziepjūdenī, kam pievienoti daži pilieni ožamā spirta, pēc tam noskalojot tos zem tekoša ūdens;
   5. sudraba rotaslietas (izņemot izstrādājumus ar dabīgiem akmeņiem, pērlēm, koraļļiem un metālkeramiku) – skalojot siltā dzeramās soda šķidrumā un pēc tam tos nopulējot ar vilnas vai flaneļa audumu.
 5. GARANTIJAS NOTEIKUMI
  1. Pretenzijas par preču kvalitāti izskata tikai pēc pirkuma dokumenta uzrādīšanas.
  2. Termiņš pretenziju pieteikšanai par juvelierizstrādājuma kvalitāti ir 2 gadi no preces iegādes dienas.
  3. Zīmolu juvelierizstrādājumu garantijas laiku nosaka to ražotājs, bet tas nav mazāks par 2 gadiem no preces iegādes brīža.
  4. Juvelierizstrādājumi ar dārgakmeņiem un izstrādājumi, kuriem ir koriģēts izmērs, netiek mainīti, izņemot gadījumus, kad konstatēts slēpts ražošanas defekts, kas nav novēršams, veicot to remontu.
  5. Izstrādājumiem ar rodija pārklājumu un apzeltītām rotaslietām ir iespējams dabisks nodilums, kas nav uzskatāms par defektu, un uz to nav attiecināmi preces garantijas noteikumi.
  6. Juvelierizstrādājumu garantijas remontu veic SIA „Grenardi” servisa juvelieris.
  7. Zīmolu precēm garantijas remontu veic to ražotājs.
  8. Garantijas remonts netiek veikts, ja:
   1. prece ir patvaļīgi bojāta;
   2. nav ievēroti juvelierizstrādājumu garantijas, lietošanas un kopšanas noteikumi;
   3. juvelierizstrādājumu ir labojis vai tā sākotnējo dizainu mainījis cits meistars, kurš nav SIA „Grenardi” servisa juvelieris.