Jauns salons viesnīcā Grand Hotel Kempinski

Katra rotaslieta salonā ir īpaša, tāpat kā sieviete, kurai piemīt māksla mirdzēt. Salona telpās jebkuram ir iespēja piemeklēt un atrast sev atbilstošāko aksesuāru – rotu, kas izceltu viņa personību un briedumu.

Salons piedāvā pazīstamāko Eiropas juvelieru zīmolu Giorgio Visconti, Nanis, Marco Bicego, Domaso, Mauboussin, Moraglione, Recarlo, Carlo Barberis, Pippo Perez, Baraka, Zancan  u. c. meistardarbus.

Interjerā valda urbāns mirdzums, tāds, kas raksturīgs gan pilsētai, gan pilsētniekam. Viss kopumā veido harmoniju starp samtaini gaiši pelēko, zeltaini sudraboto toņu gammu un piesātināto krāsu detaļām, kas interjerā attēlojas kā akcenti. Silti pelēkie toņi veido gaumīgu salona tēlu, taču melnās krāsas akcenti atgādina par eleganci, izsmalcinātību, un pilsētnieka spēcīgo raksturu. Turpretī mīksto mēbeļu akcentu tonalitātē tiek atspoguļoti dārgakmeņa rubīnsarkanie toņi.

Siltu, mirdzošu un patīkamu noskaņu interjerā paspilgtina īpaši piemērots apgaismojums, kas izceļ piedāvāto rotu materialitāti un greznību. Lai kopumā veidotu gaisīgu vizuālo tēlu, salona mēbeļu dizains sastāv no vieglām metāla un stikla konstrukcijām, gaišiem krāsu toņiem un sudraboti zeltītām krāsu detaļām.