Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

"Rotājies, Latvija!"
sadarbībā ar Vairu Vīķi - Freibergu

Saules zīme kā rotu kolekcijas centrālais objekts tika izvēlēta, jo tā iemieso mūžīgo kustību, ir dzīvības un radīšanas enerģijas simbols latviešiem, kā arī saule bijusi Vīķes-Freibergas kundzes ilggadējā projekta izpētes objekts.
“Arī modernam cilvēkam maiga siltuma nevar būt par daudz. Mums vasaras ir īsas un saule saistās ar dabas atdzimšanu, ar Jāņu ziedošām pļavām, ar ogu, augļu un dārzeņu ražām un savā ziņā arī ar atvaļinājumu brīvību. Gaismas visa gada garumā mums ir gaužām maz,” savu pārliecību pauž Vaira Vīķe-Freiberga.

Zīmola “Rotājies, Latvija!” kolekciju rotas varēs arī iegādāties XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku tirdziņos Esplanādē no 3. līdz 8. jūlijam (no 10.00 līdz 22.00), 9. jūlijā (no 10.00 līdz 19.00) un Mežaparka Lielajā estrādē 5.jūlijā (no 16.00 līdz 00.00), 6. un 8. jūlijā (no 16.00 līdz 01.00), 9. jūlijā (no 16.00 līdz 2.00).

Dāvana Latvijai - izglītoti jaunieši

No katras iegādātās rotas 10 EUR tiek ziedoti Vairas Vīķes-Freibergas vārdā nosauktajā un Vītolu fonda administrētajā stipendiju programmā spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studijām Latvijas augstskolās.