Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

"Rotājies, Latvija!"
sadarbībā ar Vairu Vīķi - Freibergu

Saules zīme kā rotu kolekcijas centrālais objekts tika izvēlēta, jo tā iemieso mūžīgo kustību, ir dzīvības un radīšanas enerģijas simbols latviešiem, kā arī saule bijusi Vīķes-Freibergas kundzes ilggadējā projekta izpētes objekts.
“Arī modernam cilvēkam maiga siltuma nevar būt par daudz. Mums vasaras ir īsas un saule saistās ar dabas atdzimšanu, ar Jāņu ziedošām pļavām, ar ogu, augļu un dārzeņu ražām un savā ziņā arī ar atvaļinājumu brīvību. Gaismas visa gada garumā mums ir gaužām maz,” savu pārliecību pauž Vaira Vīķe-Freiberga.

Zīmola “Rotājies, Latvija!” kolekciju rotas varēs arī iegādāties XXVII Vispārējos latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku tirdziņos Esplanādē no 3. līdz 8. jūlijam (no 10.00 līdz 22.00), 9. jūlijā (no 10.00 līdz 19.00) un Mežaparka Lielajā estrādē 5.jūlijā (no 16.00 līdz 00.00), 6. un 8. jūlijā (no 16.00 līdz 01.00), 9. jūlijā (no 16.00 līdz 2.00).

Dāvana Latvijai - izglītoti jaunieši

No katras iegādātās rotas 10 EUR tiek ziedoti Vairas Vīķes-Freibergas vārdā nosauktajā un Vītolu fonda administrētajā stipendiju programmā spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studijām Latvijas augstskolās.
Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.