Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

LILLY SPRING kolekcijas “RHYME” jaunie piekariņi jau ir nopērkami visos GRENARDI veikalos!

Katrā no mums ir savs unikālais skanējums, kas ir neatkārtojams. Ja skaņa būtu redzama, vai tā būtu vasarīgā tirkīzā, mirdzošā perlamutrā, enerģiski zaļajā malahītā, noslēpumainajā tīģeracī, maigajā opālā vai melnajā oniksā? Varbūt nakts zilā lazurītā, kurā iemirdzas zelta pavedieni.. izvēlieties savu jauno piekariņu kombināciju!

“RHYME” ir askētiska un viegli transformējama kolekcija, lai izveidotu savu unikālo kombināciju gan ikdienai, gan svētkiem. Akmeņu formām, kombinējot tās ar briljanta auskariem, zelta ķēdītēm un gredzeniem, ir neierobežoti daudz kombināciju, lai izveidotu savu neatkārtojamo atskaņu virkni.

“Atskaņas” ir askētiska un viegli transformējama kolekcija, lai izveidotu savu unikālo kombināciju gan ikdienai, gan svētkiem. Akmeņu oktagoniksajām formām, kombinējot tās ar briljanta auskariem, zelta ķēdītēm un gredzeniem, ir neierobežoti daudz kombināciju, lai izveidotu savu neatkārtojamo atskaņu virkni.

Izveido savu sajūtu atskaņu - kombinē kolekcijas elementus un sajūti izvēles brīvību!
Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.