Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

ZELTA SAULE AUST

Elegantā kapsulas kolekcija “Zelta saule aust” ir radīta sadarbībā ar Vairu Vīķi-Freibergu. Tā turpina attīstīt “Rotājies, Latvija!

Dāvana Latvijai - izglītoti jaunieši

No katra pārdotā zīmola „Rotājies, Latvija!” zelta izstrādājuma 50 EUR tiks ziedoti Vairas Vīķes-Freibergas vārdā nosauktajai un Vītolu fonda administrētajai stipendiju programmai spējīgiem, centīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem studijām Latvijas augstskolās.

Šie lakoniskā dizaina juvelierizstrādājumi veidoti no sudraba un apzeltīta sudraba divās variācijās – ar dzeltenā un sarkanā zelta pārklājumu. Latviešu folklorā saule ir mūžīgās kustības un dzīvības simbols, visaugstākā spēka zīme – visa redzētāja un zinātāja. Kopš 2019. gada 10 EUR no katras iegādātās kolekcijas rotas tiek ziedoti Vairas Vīķes–Freibergas vārdā nosauktajā un Vītolu fondam.
Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.