Lilly Spring briljantu kolekcija radīta, godinot „Grenardi” uzņēmuma dibinātāju Liliju Spriņģi, kuras vairs nav mūsu vidū.

Katras sezonas jaunumi top, iedvesmojoties pasaulē pazīstamākajās rotaslietu skatēs, izvērtējot materiālus un ražošanas kvalitāti, kā arī ņemot vērā GRENARDI klientu vēlmes un idejas. Rotaslietas tiek izgatavotas sadarbībā ar labākajiem Itālijas un Honkongas dizaina speciālistiem un juvelieriem. Šī ilglaicīgā radošā sadarbība dod iespēju izgatavot augstas kvalitātes dārglietas par pievilcīgu cenu.

Melnie briljanti savienojumā ar safīriem, ledus briljanti, ametisti, topāzi, dūmakainie kvarci dažādās zelta krāsās un formās pārsteidz un iepriecina ikvienu patiesu rotu cienītāju. Vairākas reizes gadā Lilly Spring kolekcijā iemirdzas jaunas zvaigznes, rotas ar īpašu vēstījumu Sievietei.

Pirms vairāk nekā 15 gadiem tika radīta GRENARDI skaisto rotaslietu pasaule. Īpašā un neaizmirstamā GRENARDI dārgakmeņu kolekcija piepilda to ar patiesu prieku un mīlestību.

VIEGLI

Pavasara / vasaras 2018 rotaslietu kolekcija “VIEGLI” nāk dzirkstošas gaismas un krāsu piepildīta…

Kolekcijas ideja un nosaukums radīts iedvesmojoties no taureņu dejas. Krāsaino akmeņu krāsa un forma atgādina taureņu spārnus, bet rotaslietu atvērtā forma simbolizē taureņa lidojumu pretī savam satikšanās stāstam – tik vieglam un bezgalīgam.

Dārgakmeņu kompozīciju veido baltie un konjaka krāsas briljanti ar ametistu, rozā un zilo topāzu sarkanajā zeltā.

Jaunā Lilly Spring kolekcija pieejama visos veikalos GRENARDI.

TICI

Lai piepildītu savus sapņus, var nākties izstaigāt daudzus pasaules ceļus un bezceļus. Gan piedzīvojot izaicinājumus un gūstot rūdījumu, gan saņemot balvas… un tad atkal atgriezties mājās.

Jo tevī pašā jau ir viss pasaules spēks, enerģija un mīlestība. Tici!

Baltā zelta tīrais mirdzums izceļ ūdens lāses formā iestrādātos baltos apaļos briljantus, kuri maigi ieskauj gaismas cauraustus baguette formas briljantus. Tie kā trauslas ērģeļu stabules spēlē odu gaismai.

MEDUS

Priekam ir saules – mūžīgas kustības, veseluma un atgriešanās zīmes – krāsa.
Aizver acis un iedomājies sauli… tik visaptverošu, tik glāstoši siltu… un izjūti, kā dzintarainā gaisma piepilda tevi kā medus, kas lēnām ievijas katrā bišu kāres šūnā.
Arī tevī ir saule.

Dzeltenā zelta un briljantu vītnes, tiekdamās pretī saulei, caurvij medus krāsas citrīnu lāses, liekot tām uzmirdzēt zeltaini siltos toņos.
Tās ir kā spārni, ko dzīvei piešķir prieks.

PIESKĀRIENS

Ikviena radīšana ir kā atbilde iepriekš piedzīvotajam, saprastajam, izlolotajam. Dažreiz skaista, bet citreiz arī sāpīga un ilga, ļaujot pietuvināties apziņai, kāda neaptverama dzīvesziņa un enerģija mīt katrā no mums. Šādos brīžos varam sajust Visuma mīlestības pilno pieskārienu. Pieskāriens ir sākums.

Sarkānā zelta dzīsliņas tiecas pretim šampānieša nokrāsas briljantu mirdzošajam pieskārienam. Lai šis siltās gaismas brīnums dod ticību jaunai piedzimšanai.

TUVU

Viss ir tepat, tevī, ap tevi, vien pieskāriena attalumā, kad esi gatavs palaist savu debesu laternu ka sārtu ilgu zvaigzni pie citām… tur, augstu gaisā, nezināmajā plašumā, kur satiekas patiesie sapņi un sirds domas. Starp daudzām nezināmām galaktikām un brinumainām planētām neaptveramā plašumā satiekas tās, kurām jāuzmirdz kopā. Viss ir tik tuvu. Tuvu.

Baltā zelta mežģīņu sfēra savienojumā ar sarkano zeltu tiecas pretī savam satelītbriljantam, kas kā mūžīga zvaigzne pavada un sargā, atmirdzot baltā topāza atspulgos kolekcijas kaklarotā un rokassprādzē. Rotu burvības noslēpums ir stāsts par kādu ilgu piepildījumu, kad spējam apzināties, ka viss patiesi dārgais un mirdzošais ir tik tuvu… un piedzimst mūsos pašos.

SATIKŠANĀS

Esot laimīgiem, mūs pārņem vēlēšanās apstādināt mirkli, bet… tieši pārmaiņu brīnums, šī nebeidzamā iešana uz nezināmo, nepiedzīvoto un vēl nesatikto, padara dzīvi tik aizraujošu un liek sirdij pukstēt straujāk.

Sarkanā zelta maigās stīgas aptver dzidru briljantu krelles, kas, gaismas staru satiktas, liegi stāsta tavu īpašo stāstu par satikšanos.

LIDO

Sapņi par mīlestību ir kā spārni, kas ļauj mums lidot, saredzot pasauli jaunās krāsās un atverot mūs iepriekš nepiedzīvotām izjūtām un notikumiem. Šie sapņi mūs vieno brīnumainā ticībā – ka tiksim no sirds uzklausīti un – iemīlēti.

Dūmakainie kvarci duetā ar mīlestības akmeni rozā kvarcu savijas liegos maiguma, ilgu un vēlēšanās mākoņos, kurus vieno mirdzošais konjaka briljantu noslēpums dzeltenajā zeltā.

MANA SIRDS

Pīlādža košās ogas balti piesnigušā laukā kā atgādinājums – pat ziemas salā un putenī ir iespējams saglabāt sulīgas krāsas un dzīves garšu. Siltai un atvērtai sirdij patiess prieks un mīlestība atsauksies vienmēr.

Kolekcijā izmantotie ledus briljanti baltajā zeltā akcentēti ar antracīta krāsas rodija parklājumu, vēl īpašāk izceļot sarkanā zelta izstaroto siltumu rotu viducī. Mirdzoši pelēkais skaistums savienojumā ar glāsmainu zelta pieskārienu uzrunā un silda.

PILNBRIEDĀ

Izbaudīt dzīvi tās viskošākajās krāsās – ar patiesu prieku, atvertību un mīlestību. Uzziedēt kā magonei smaržīgā ziedu pļavā, izstarojot saules piepildītu degsmi. Būt pilnbriedā.

Zilā topāza, dzeltenā citrīna un saīiru saspēle atklājas spirdzinoša un koša vasaras noskaņa, ko pasvītro ziedošu pļavu sulīgais peridots, bet pāri visam vīna sarkanais granāts – kā mūžīgs apliecinājums mīlestības klātbūtnei it visur.

ZIEDĒŠU

Pirmie pavasara asni zemē sāk dīgt jau rudenī, pieņemoties spēkā zem sastingušās zemes. Kusīs ledus un pumpuri vērs brīnišķīgus ziedus. Rudens kolekcija nāk dzīves enerģijas piepildīta.

Zilo safīru nemainīgā elegance un lietusmežu krāsas topāzu pirmatnējais skaistums aicina atvērties un pārsteigt. Un uzdrošināties mirdzēt!

RĪTA SAULE

Pavasara kolekcija nāk rīta saules apmirdzēta..! Kā spirdzinošs svaiga gaisa malks agrā rīta stundā. Kā nebeidzams maigums mīlestības piepildītā sirdī.

Zilo topāzu vēsais spožums, rožu mīlestības siltums, pirmo dīgstu vārais zaļums – kā dzidrs lāstekas piliens, apsolot – viss notiks, ja spēsim mirdzēt paši

UZ ZVAIGZNĒM

Katram no mums ir savs ceļš ejams. Vienam caur ērkšķiem, citam – caur rozēm, lai sasniegut savu sapni, savu īsto zvaigzni.

No pašām tumšākajām zemes dzīlēm, no melno briljantu majestātiskā mirdzuma kā cerība un apsolījums dzimst patiess un dzidrs skaistums zilo safīru un briljantu savienībā