Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

Raymond Weil

Viss sākās 1976. gadā, pulksteņu industrijas krīzes vidū, kad Raimonds Veils (Raymond Weil) nolēma dibināt savu uzņēmumu un realizēt savu redzējumu par to, kādai jābūt Šveices pulksteņu ražošanai, ievirzot nozari ”jaunās sliedēs”. Veila kunga darbus uzreiz atzinīgi novērtēja pulksteņu entuziasti – gan amatieri, gan lietpratēji. Apmetoties uz dzīvi Šveicē, entuziasma un pieredzes vadīts, RAYMOND WEIL dibinātājs izpētīja Eiropu un visu pasauli, lai pakāpeniski izveidotu starptautisku tīklu. Šobrīd RAYMOND WEIL ir labi pazīstams zīmols un viens no Šveices pulksteņu ražošanas nozares vadošajiem uzņēmumiem.

NOEMIA

MŪŽĪGA ELEGANCE

Noemia kolekcija, kas nosaukta dibinātāja mazmeitas vārdā, godina RAYMOND WEIL ģimeni, radot tikai un vienīgi sieviešu pulksteņus. Šis mūsdienu graciozitātes un mūžīgās elegances iemiesojums ir izstādīts kolekcijā, kurā ietilpst pulksteņi no nerūsējošā tērauda vai apzeltīti pulksteņi. Tagad no šīs kolekcijas ir pieejams arī tērauda pulkstenis ar akcentētu juvelierizstrādājumu raksturu. Tas ir izgatavots ar Šveices precizitāti, ar ko uzņēmums arī ir slavens, to rotā 47 briljanti, un tā graciozie izliekumi vilinoši glāsta plaukstas locītavu.

FREELANCER

PADARI TO PAR SAVU

Freelancer kolekcija tika atklāta 2007. gadā. Tā tika radīta par godu brīvdomātājam, kurš vēlas pats kontrolēt savu likteni, un iekļauj eklektisku izsmalcināto mehānisko pulksteņu sajaukumu. Freelancer kolekcija apvieno klasisko un pieticīgo, radot harmonisku un unikālu dizainu. Freelancer, kas pastāvīgi no jauna interpretē sevi un ir brīva no jebkādiem ierobežojumiem, saglabā tos elementus, kas veido tās stiprās puses.

TANGO

SVĒTKU DEJA

Tango kolekcija iemieso kaislību, ko RAYMOND WEIL iegulda, veidojot pulksteņus ar estētisku dizainu un ritmisku pilnību. No dimanta rāmjiem līdz zelta PVD pārklājumam tango kolekcija piedāvā unikālas un stilīgas iespējas, kas noteikti rotās jebkuras plaukstas locītavu.

MAESTRO

MEISTARĪGS IZSTRĀDĀJUMS

Jauns pulkstenis, kas apvieno harmoniju un laiku. Maestro piedāvā izvēlēties trīs ciparnīcas veidus, no kuriem katrs ir veidots ar vairākām smalkām detaļām. Pulksteņa centrā ir automātiski uzvelkams mehānisms, kas nodrošina metronomisku precizitāti un lieliski iederas elegantās ikdienas dzīves ritmā.

TOCCATA

MĀKSLINIECISKS UN MUZIKĀLS GARS

Šī elegantā un mūžīgā kolekcija izceļ zīmola māksliniecisko un muzikālo garu. Sekojot izcilo komponistu pēdās, toccata popularizē RAYMOND WEIL Šveices horoloģiju, vienlaikus cienot tradīcijas un mantojumu, kas ģimenes uzņēmumā tiek nodotas no paaudzes paaudzē.

Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.