Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

Jaunums! Pasaulslavenā zīmola POMELLATO rotas!

Izsmalcinātās luksusa rotas no pasaulslavenā itāliešu zīmola Pomellato tagad arī GRENARDI.
Aicinām jūs pirmos iepazīties ar Pomellato zīmola rotām GRENARDI Vecrīgas salonā Vaļņu 5!

Izsmalcinātas un drosmīgas

Izsmalcinātajām un drosmīgajām itāliešu zīmola Pomellato rotām piemīt moderns, bet netradicionāls skaistums. Rotas ir darinātas ar rokām, izmantojot 18 kt zeltu, nevainojami slīpētus briljantus un krāsainos akmeņus. Avangardiskās rotas akcentē sievietes personību, neatkarību un spēku.

POMELLATO NAMS

Sinonīms neparastam radošumam un krāsainībai, Pomellato zīmols dzimis Milānā 1967. gadā, pateicoties zeltkaļu ģimenes mantinieka Pino Rabolini intuīcijai. Ieviešot prêt-à-porter filozofiju tradicionāli konservatīvajā juvelierizstrādājumu pasaulē, Rabolini nekavējoties piešķīra zīmolam spēcīgu, modes tendencēm atbilstošu identitāti, kas ļāva tai attīstīties un ātri nostiprināties gan Itālijas tirgū, gan starptautiskajā juvelierizstrādājumu arēnā. Izpaužot savu oriģinālo un avangardisko garu, izmantojot izsmalcinātas krāsainu akmeņu kombinācijas, īpašus akmeņu slīpējumus un nevainojamu rotkaļu meistarību, Pomellato Nams kļuvis par moderna un netradicionāla skaistuma simbolu ar ikonisku stilu.

ICONICA

Veltījums Pomellato zeltkaļu tradīcijām. Apjomīgās un uz tausti samtainās Iconica kolekcijas rotas stāsta par divu pretstatu savienību, kas viens otru papildina Pomellato raskturīgajā rokrakstā: milāniešu stilā ieturētās nepārprotami vienkāršās un atturīgās formas un katras rotas ekstravagantais izskats, to kombinējot ar citu.

FANTINA

Rotaslietas, kas ar savām liektajām formām atgādina jāšanas sporta pasauli. Ar savu minimālo stilu un izsmalcināto vienkāršību Fantina kolekcija aizved Pomellato uz jaunām izcilības robežām dizainā. Šī kolekcija pārsteidz ar savu spēcīgo identitāti, enerģisko un izlēmīgo raksturu. Fantina patiks mūsdienu amazonēm, tām neatkarīgajām sievietēm, kuras pašas veido savu likteni, kuras neievēro noteikumus un augstu vērtē stilu ar oriģinālu raksturu.

CATENE

Catene ir mūsdienīga un izsmalcināta rotu kolekcija, ko iedvesmojusi nepārprotamā ķēdes forma un kas ir cieņas apliecinājums Pomellato Nama kaislībai pret šo juvelierizstrādājumu ikonu.

NUDO

Ļaujietes sapņiem Nudo kolekcijas dārgakmeņu dzīrēs. Žilbinošie akmeņi savijas dzīvespriecīgā, izsmalcinātā dizainā, kas izvairās no ierastā. 2001. gadā slavenie Pomellato Nama rotkaļi radīja Nudo, ekskluzīvu kolekciju, kurā brīnišķīgu krāsu dārgakmeņi var atklāt visu savu dzirkstošo skaistumu, pateicoties novatoriskajam akmeņu stiprinājumam bez krapēm. Kolekcija piedāvā vēl nebijušas dārglietu kombinācijas, lai radītu tikpat unikālu izskatu, kāda ir Pomellato sieviete, kas tās valkā. Ļaujiet sevi apburt nepārspējamai skaistuma formai.
Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.