Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

SPRING LIGHT
ekskluzīvas aromātiskās vaska sveces un difuzori

SPRING LIGHT ir Latvijā radītas sojas vaska sveces un mājas aromāti, izmantojot tikai augstākās kvalitātes ēteriskās un smaržu eļļas, tīru sojas vasku un dabīgus dzintarus, ziedus vai augus. Katrs aromāts nes sevī īpašu stāstu, ir ilgnoturīgs un piepilda telpu ar izsmalcinātu smaržu.

SPRING LIGHT autore - Alīna Spriņģe, GRENARDI vadītāja

Iedvesmojoties no Latvijas skaistās un unikālās dabas, Alīna Spriņģe ir radījusi sveces un aromātus, kas ir īsti mākslas darbi paši par sevi. Aromātos un svecēs ieguldīto rūpību un mīlestību novērtēs ikviens izsmalcināta skaistuma, labsajūtas un augstākās kvalitātes cienītājs.

Alīna Spriņģe: "Aromāti ir enerģija, kas dāvā mums spilgtus iespaidus, patīkamus pārdzīvojumus un nostiprina atmiņas. Aromāts, kurš jūs uzrunā, ir kā mūris, kas sargā no apkārtējās pasaules kairinājumiem un vairo iekšējo harmoniju."
Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.