Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

Pasquale Bruni maigums un kaisle

Visizsmalcinātākās rotas no pasaulslavenā itāļu zīmola Pasquale Bruni

PASQUALE BRUNI NAMS

Ievērojamais juvelieru nams no Itālijas Pasquale Bruni ir viens no retajiem ģimenes uzņēmumiem luksusa rotaslietu pasaulē. Zīmola aizsācējs Paskvāle Bruni jau pusaudža gados pievērsās juveliermākslai, apgūstot to Valencas mākslas institūtā. Savukārt vakaros jauneklis strādāja darbnīcā, kurā labprāt ieskatījās Marija Kallasa, Sofia Lorēna… 1976. gadā Paskvāle nodibināja savu pirmo uzņēmumu, kurā ne tikai zīmēja savu izstrādājumu skices, bet arī pats tās darināja. Un tikai 1997. gadā, kad Paskvāles biznesam pievienojās viņa bērni – Eudžēnija un Daniēls, viņš nolēma reģistrēt zīmolu Pasquale Bruni.  Šobrīd zīmola radošo virzienu nosaka Eudžēnija, radot ikoniskas kolekcijas, kuru iedvesmas avots ir daba un sievietes būtība. Pasquale Bruni zīmola rotas pauž “Vera Passione”- patiesu kaisli, ko izjūt ikviena rotas valkātāja. Ik rota veidota tā, lai priecētu gan acis, gan sajūtas- prasmīgais akmeņu stiprinājums uz tausti šķiet kā zīds. Dizaini ir ekspresīvi, dinamiski un atklāj Eudžēnijas vēlmi nemitīgi eksperimentēt, iedvešot rotās dvēseli. Ikviena Pasquale Bruni zīmola rota ir oda sieviškībai, brīvībai un kaislei. Šī zīmola rotas izvēlas Mišela Obama, Dženifera Lopesa, Lady Gaga un citas slavenības.

PETIT JOLI

Petit Joli kolekcija ir paredzēta brīva gara sievietēm, kuras pastāvīgi atjauno savu dzīvības enerģiju. Kolekcija pauž pirmatnējo saikni starp dabu un sievieti. Tādējādi ziedi iegūst debesu, telpas un zemes krāsas; krāsas ar spēcīgu personību un tajā pašā laikā bagātīgu izteiksmīgu saldumu. Akmeņiem raksturīgs patentētais Bon Ton slīpējums, kurā neregulāras šķautnes apvienotas ar kabošona slīpējumu.

TON JOLI

“Rozā zelta ziedu nestais prieks, dārgakmeņu cildenā šarma spēks, lapiņu maigā mirdzuma sievišķīgums.” Eudžēnija Bruni. Kolekcija aptver ikoniskos stila gadus. Ton Joli saglabā Pasquale Bruni patentēto ekskluzīvo Bon Ton slīpējumu. Kolekcija pārinterpretē Pasquale Bruni Nama ikonisko piecu ziedlapu ziedu jaunās, izsmalcinātās proporcijās. Dārgakmeņi savienojas ziedā, ko iekļauj baltu un šampanieša briljantu lapiņas.

ALELUIA

Aleluia ir himna skaistumam un mīlestībai. Lapas kļūst par spārniem, kas nes sievieti pretī pasaules brīnumam, uz visu dievišķo un fantastisko. Visas Aleluia modeļu loksnes ir izgatavotas un inkrustētas atsevišķi, pēc tam savienotas. Tas ļauj izveidot precīzas lapu formas un tās savienot ar augstāko precizitāti. Šos procesus, kas prasa daudz stundu, var veikt tikai zeltkaļu meistari ar lielām prasmēm un pieredzi. Rotas pieejamas pēc iepriekšēja pasūtījuma.

PETIT GARDEN

Smalkā dārzā, burvīgās dabas grandiozajā skaistumā, tiek atlasīti mazi noslēpumi. Rozā zelts mirdz cauri briljantu gaismai aizraujošā ziedu dejā, bet baltā zelta aura atspoguļojas ziedu tīrībā. Sirds ceļā uz visslepenākajiem dārziem mīlestības un brīnuma smaržas apvieno ziedus un vietas. Bali salas garīgums, Havaju salu brīnišķīgā daba ar vareno okeānu un leknajiem skatiem: Petit Garden ir dzimis no šīm siltajām tālo zemju atmiņām.

BON TON

Daudzpusīga kolekcija, kas rada stila notis ar romantisku, taču neformālu noskaņu. Zieds ar piecām ziedlapiņām ir Pasquale Bruni Nama ikona un vēsta par sievieti ar elegantu, harmonisku un izsmalcinātu dzīvesveidu. Kolekcija Bon Ton pielāgojusies mainīgajiem laikiem un sabiedrībai, neatsakoties no savas vienkāršības un iedzimtās graciozitātes. Patentētajiem Bon Ton slīpējuma akmeņiem ir mīkstas slīpētas ziedlapiņas, kuru kulminācija ir kabošona slīpējums akmens sirdī.

GIARDINI SEGRETI

Lapas pārvēršas par tauriņiem, kas lido mūsu dzīves slepenajā dārzā. Koku zari ir kā maģiskas rokas izliekto lapu burvībā. Dārzi ir kā sievietes dvēsele, un tie ir paredzēti, lai tos atklātu un apbrīnotu. Kolekcija radīta, iedvesmojoties no Milānas slepenajiem dārziem un tās noslēpumainajiem pagalmiem, šīs maģiskās vietas stāsta par slepenām tikšanās reizēm, mākslu un dabu. Veltījums sieviešu pasaulei, kas ir kaislību pilna. Uz rokām mirdz ziedi, lapas un tauriņi. Gracioza un vērtīga maģija uz ādas.

AMA

"Mīlestībā mēs esam viens." Eudžēnija Bruni. Kolekcija Ama iepazīstina ar radošās direktores Eudžēnijas Bruni jauno mīlestības vīziju. Trīs zelta krāsas apvieno saules dzelteno starojumu, mēness un ūdens balto toni ar rozā, gaismu, kas izplūst no sirds.

LAKSHMI

"Lakshmi ir lotosa ziedlapu skaistums, kas dejo, sveicot sauli.” Eudžēnija Bruni. Neizpētītas iekšējās pasaules un dārzi. No Milānas slēptajiem dārziem līdz Indijas garīgajiem nostūriem. Majestātiskas paradīzes, kur sievietes ķermeni rotā lotosa zieds kā dabas šķīstības atspulgs. Lotoss, garīgā spēka un autoritātes simbols, kā talismans rotā sievieti ar jutekliskumu, harmoniju un skaistumu. Tieši no šiem lotosa dārziem dzimst Lakšmi, dieviete, no kuras kolekcija radusi savu nosaukumu un iedvesmu. Gaisma, gudrība un pārpilnība ir tās tikumi.

SENSUAL TOUCH

"Lapa ir dabas jutekliskais pieskāriens." Eudžēnija Bruni. Sensual Touch tver un atklāj lapas formu tās smalkajās kustībās. Formas, kas dzimst tieši tajā brīdī, kad ar maigu deju vējā no kokiem krīt lapas. Gaismas zibšņi, kas spīd uz rokām, padarot katru žestu par nelielu sapni. Maģisks brīdis, kurā lapa atklājas savā juteklīgākajā dabā.

FIGLIA DEI FIORI

"Mēs esam ziedu un mēness meitas. Ziedu meita ir veltījums radošajam garam un sievišķīgajai brīvībai." Eudžēnija Bruni. Ziedu meita svin brīvību un mīlestību pret dabu. Ziedu takas ieskauj ķermeni kā planētas. Sievietes nes līdzi visu Visumu Mātes Dabas sirdī.

GODDESS GARDEN

Dieviešu dārzs mirdz un zied Mēness gaismā. Tas kā dārgumu glabā Sievietes būtību viņas emociju skaistumā, kas pārvērš prieka asaru par dārgakmeni. Rotas pieejamas pēc iepriekšēja pasūtījuma.

STELLA IN FIORE

"Daba mūs vienmēr mīl, dienā ar ziediem un naktī ar zvaigznēm." Eudžēnija Bruni. Tā ir zvaigžņu burvība naktī un ziedu skaistums dienā, kas rada Stella in Fiore. Kolekciju iedvesmojusi lapu deja, kas ceļo kā krītošas ​​zvaigznes visdārgākajās naktīs, ar savu siltumu izgaismojot pirmo rītausmas gaismu pavasara dārzos. Zvaigžņu pretnostatījums ziedos rada gaismas apskāvienus starp ziediem un zvaigznēm, gaismu, kas kļūst aptveroša un brīvi lido pāri ādai. Baltais zelts iekļauj baltus briljantus, savukārt rozā zeltu izgaismo baltie un šampanieša briljanti rītausmas jutekliskajā gaismā. Rotas pieejamas pēc iepriekšēja pasūtījuma.

GHIRLANDA ATELIER

Satriecoši dārgakmeņi, kas iegremdēti gaismā, tverot patiesu emociju mūžību. Rotas pieejamas pēc iepriekšēja pasūtījuma.

GIARDINI VENTO ATELIER

Kaisles vējš kļūst par dārgakmeni. Ideāla savienība starp dizainu un vērtīgumu, lai svinētu visaugstāko brīvības sajūtu. Rotas pieejamas pēc iepriekšēja pasūtījuma.
Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.