Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

ROBERTO COIN

Pasaulslavenā zīmola Roberto Coin rotas tagad var iegādāties ekskluzīvi GRENARDI

Par zīmolu ROBERTO COIN

Zīmola “Roberto Coin” vēsture sākusies 1996. gadā, kad pirmo reizi kolekcija “Appassionata” tiek iezīmēta ar nelielu rubīnu, kas iestrādāts katras rotaslietas iekšpusē. “Roberto Coin” zīmolu virza tā dibinātāja aizrautība ar dzīvi un radošumu.
Nepārtraukti meklējot jaunus iedvesmas avotus, katrs “Roberto Coin” darbs ir radies aizraujošā ceļojumā cauri kultūrām un iespaidiem, dabai un ainavām, demonstrējot līdzsvaru starp pagātni un nākotni. Katrai rotaslietai ir savs unikāls stāsts, kas to apvij ar neatkārtojamu stila identitātes valdzinājumu. Katru dienu seno juveliermākslas tradīciju glabātāju – itāļu amatnieku rokas pārvērš “Roberto Coin” fantāzijas realitātē. Tā ir īsta miniatūru šedevru pasaule, kas atdzīvojas citu cilvēku acīs, kur katru rotaslietu grezno slavenais rubīns, un tā ir apveltīta ar savu stāstu, ko pastāstīt pasaulei.
Noteikta estētika un eksperimentāls dizains padara katru izstrādājumu par unikālu elegances un inovāciju paraugu, un tas ir iemesls, kāpēc zīmols tik īsā laikā ir kļuvis par vienu no pazīstamākajiem starptautiskajā juvelierizstrādājumu apvārsnī.

PRINCESS FLOWER

No maziem dimantiem veidotais zieds, kas rotā arī citas Princess klāsta rotaslietas, šajā kolekcijā ir katras rotaslietas centrālais elements. Dabiskā notikumu attīstībā dekoratīvais zieds izauga un uzziedēja. Šī zieda smalkās ziedlapiņas ir attēlotas un veidotas no zelta un dārgakmeņiem. Šīm rotaslietām raksturīgā vītā stieples detaļa izmantota arī iekšējā struktūrā, lai radītu trīsdimensiju ietvaru, kas notur ziedu.
Gan zieda ārējā daļa, gan iekšējā struktūra ir veidota, izmantojot 3D tehnoloģiju, garantējot lieliskas elementu proporcijas. Pēc tam prasmīgi amatnieki citu pēc cita saliek dārgakmeņus, uzburot ziedu pēc zieda.
Šis īpašais ražošanas process padara katru kolekcijas ziedu par īpašu rotaslietas elementu, apvienojot līdzsvaru un rūpes, gluži kā ziedos dabā.

LOVE IN VERONA

Kolekcijas Love in Verona darbi ir daļa no garā pavediena, kas savieno šī uzņēmuma rotaslietas ar Itālijas lieliskākajām pilsētām. Kolekcijas mūs aizved ceļojumā pa Itāliju, un dārgakmeņi kļūst par tās skaistuma vēstnešiem.
Kolekcijas rotaslietas ir izgatavotas no trīs zelta veidiem, tām ir pulētas un satīna apdares, un tās visas var valkāt kopā, padarot jūsu tēlu pilnīgāku. Dizainā atkārtoti tiek demonstrēts dimanta zieds ar četrām ziedlapiņām, kas ir bijis citu zīmola kolekciju centrā. Pastāvīgā zieda atkārtošanās uz rotaslietu virsmām atgādina Veronas arēnas arhitektūras struktūru, kas ir vēl viena no pilsētas emblēmām.
Simboliem bagātajā kolekcijā Roberto Coin ir izvēlējies izrādīt savu meistarību izteikti mūsdienīgā minimālisma stilā. Zelts tiek apstrādāts tā, lai iegūtu īpaši spīdīgu efektu, kā arī tiek izmantots īpašs sakausējums, lai zelts būtu īpaši izturīgs. Katrs dimants tiek iestrādāts ar rokām, izmantojot mikroskopu. Katras kolekcijas rokassprādzes aizdare ir veidota ar slēptu mehānismu, lai garantētu maksimālu drošību, neapdraudot izstrādājuma smalkās līnijas.

VENETIAN PRINCESS

Princess ir visromantiskākais Roberto Coin klāsts radošajā visumā. Stāsts par Venetian Princess kolekciju ir mītisks un aizraujošs. Katras rotaslietas iekšpusē ir sarežģīta vītā pavedienu struktūra, kas atklājas tikai tās valkātājam. Šis noslēpumainais valdzinājums ir raksturīgs arī pašai Venēcijas pilsētai ar tās neskaitāmajām leģendām un noslēpumiem, kas tiek nodoti no paaudzes paaudzē. No ārpuses rotaslietu dizains ir veidots kā Venēcijas pilīs atrasto rotājumu atkārtota interpretācija, kārtējo reizi apliecinot visa Princess klāsta romantisko tēlu. Melno un balto dimantu spēle liek iedomāties par vāju ielu lampu apgaismojumu, kas atspīd no tumšajiem Venēcijas kanālu ūdeņiem, radot fascinējošu efektu, kas vēlreiz uzsver pilsētas noslēpumaino atmosfēru. Arī šeit var atrast to pašu vītā pavediena struktūru, kas rotā visas Princess klāsta un Barocco līnijas dārglietas. Tās izgatavotas, izmantojot 3D tehnoloģiju, lai nodrošinātu maksimālu izturību. Dimanti ir kalibrēti ar ¼ milimetra diametra un dziļuma precizitāti, un tie ir iestrādāti ar rokām, izmantojot mikroskopu.
Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.