Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

Juveliermāksla rotu servisā GOLDWORK

Izvēloties rotas, droši vien reti kurš iedomājas, cik liels un rūpīgs darbs ir ieguldīts, lai rota no idejas pārtaptu par realitāti. Parasti juveliermākslas nozarē darbojas cilvēki, kuriem tas ir dzīves aicinājums. Rotu pasaule ir dizaineru un juvelieru radīts un izlolots mākslas darbs.

Mēs cītīgi izvēlamies dāvanu sev vai kādam mīļam cilvēkam, iztēlojamies, kā jutīsimies mēs vai tās īpašnieks, – svarīga ir ikviena nianse. Tas ir sentimenta pilns process. Rotas ir tās dāvanas, kuru vērtība un kvalitāte neizzūd, ja pret tām izturas rūpīgi. Juvelierizstrādājumi tiek nodoti mantojumā, to stāsts var turpināties no paaudzes paaudzē.

Jebkurai rotai ir savs, rotas valkātāja veidots „stāsts”. Mūsdienu inovatīvie risinājumi juvelierizstrādājumos ir mainījuši un ietekmējuši rotu apkopes darbu raksturu, jo mūsdienīgās rotās arvien vairāk tiek izmantoti īpaši zelta virsmas apstrādes veidi – dažādi pulējumi, virsmas gravējumu un matējumu veidi, emaljas pārklājumi. Tāpēc rotas nav ieteicams mēģināt spodrināt mājās, kā bijis pieņemts, piemēram, mūsu vecmāmiņas laikos, kad izmantoja dažāda veida tautas līdzekļus un paņēmienus, tīrot rotas ar zobu birstīti, sodu vai tamlīdzīgi. Tā var tikt bojāts rotaslietas pārklājums, kā arī akmeņu stiprinājums, pat riskējot tos pilnībā izkustināt un līdz ar to – pazaudēt. Ikvienu rotu vismaz divas reizes gadā būtu ieteicams iesniegt apkopei un apsekošanai zinošam un prasmīgam nozares speciālistam – juvelierim, kurš novērtēs rotas stāvokli un nepieciešamības gadījumā novērsīs konstatētās nepilnības, veicot pilnu rotas apkopes darbu. 

Lai jūsu rotas kalpotu mūžīgi, esam izveidojuši rotu servisu GOLDWORK, kas nodrošina pilnu rotas apkopes un atjaunošanas darbu. Jūsu rotaslietas būs drošās rokās, jo šeit strādā tikai labākie sava aroda lietpratēji ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi juvelierizstrādājumu servisā. Mūsu juveliere Anda Ozola atzīst, ka savā darbā visvairāk viņai patīk tieši filigrānie smalkumi. 

Rotu servisa centrā iespējams veikt gredzenu izmēra korekcijas, jebkuras sarežģītības pakāpes lodēšanas darbus, rotas tīrīšanu, pulēšanu, apzeltījuma vai rodija pārklājuma atjaunošanu, pērļu rotu pārvēršanu, dārgakmeņu un pusdārgakmeņu, kā arī sintētisko akmeņu iestiprināšanu jebkuram izstrādājumam. Nododot jebkuru rotaslietu attiecīgā pakalpojuma veikšanai, iespējams sekot līdzi visiem remonta izpildes posmiem elektroniski vai ar SMS starpniecību.

GOLDWORK gaidīs ciemos Lielirbes ielā 17A tel. +371 66100499, nodrošinot ērtu un viegli pieejamu autostāvvietu t/c Panorama Plaza centra klientiem, kur pieejamas 2 bezmaksas autostāvvietas izmantošanas stundas. 
 Plašāka informācija: https://goldwork.lv

Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.