Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

GRENARDI īpašā dāvana dziedātājai Laimai Vaikulei – Itālijas rotu zīmola „NANIS” kolekcijas „Notre Dame” gredzens

GRENARDI īpašā dāvana dziedātājai Laimai Vaikulei – Itālijas rotu zīmola „NANIS” kolekcijas „Notre Dame” gredzens

Festivāla laikā ievērojām, ka māksliniecei visvairāk iepaticies, kā arī visbiežāk uz skatuves tika vilkts Itālijas rotu zīmola „NANIS” gredzens no „Notre Dame” kolekcijas, tādēļ GRENARDI vēlējās pārsteigt un iepriecināt Laimu, dāvinot īpašo „Notre Dame” kolekcijas zelta gredzenu ar topāzu, rodolītu un ametistu. „NANIS” radīja „Notre Dame” kolekciju, iedvesmojoties no vienas no izcilākajām agrīnās gotikas celtnēm – Parīzes Dievmātes katedrāle.

„NANIS” ir jaunās paaudzes rotu zīmols, kas piedāvā radošu, sirsnīgu un ārkārtīgi modernu pieeju, sekojot jaunākajām tendencēm un aktualitātēm. Mūsdienu noskaņās un krāsās caurvīti dažādu ornamentu motīvi, izmantojot īpašu rotaslietu apstrādes tehniku matētā zeltā.

Sīkdatņu paziņojums

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un mūsu vietņu kvalitāti. Mēs ļaujam trešajām personām, tostarp mārketinga partneriem, izvietot sīkfailus mūsu vietnēs. Turpinot izmantot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai un izmantošanai saskaņā ar mūsu sīkdatņu politiku.