Jūsu grozs ir tukšs. Pievienojiet preci grozam, lai turpinātu.

Notīrīt visu
Kopā apmaksai:
€0,00
Noformēt pirkumu

LAIMAS izvēle

Bijām patiesi priecīgi nodrošināt rotas fantastiskajai un iedvesmojošajai Laimai Vaikulei festivāla Laima Rendezvous Jurmala ietvaros.

Festivāla radītāja un mūza katru festivāla norises dienu izraudzījās savam skatuves tēlam atbilstošas rotas, izvēloties tādus pasaulē atzītus un pazīstamus zīmolus kā Nanis, Giorgio Visconti, Marco Bicego, Damaso, Brusi, Antonini, kā arī GRENARDI radītā rotu zīmola Spring by Spring rotaslietas.

Starptautiskais populārās mūzikas festivāls Laima Rendezvous Jurmala šogad jau piekto gadu norisinājās Jūrmalā. Festivāls radies Laimas Vaikules personības un radošā talanta iedvesmots. Rendez vous – franču valodā nozīmē „tikšanās“ vai „randiņš“. Festivāla nosaukums pauž tā pamatideju – Laima aicina savus draugus un kolēģus gan no Latvijas, gan no kaimiņu valstīm piedalīties festivālā, lai satiktos uz vienas skatuves un kopīgi muzicētu.

Piektais – jubilejas gada – festivāls tika veidots īpaši krāšņs un vērienīgs. Uz skatuves kāpa labākie no labākajiem, spožākās zvaigznes un spilgtākie atklājumi no līdzšinējiem četriem festivāliem un, protams, arī jaunie talanti. Ikvienā festivāla dienā uzstājās spoži un iemīļoti mākslinieki, pārstāvot visdažādākos žanrus un veidojot unikālus duetus un trio. Festivālā kopskaitā piedalījās vairāk nekā 40 mākslinieku no 14 valstīm – Latvijas, Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas, Armēnijas, Dānijas, Igaunijas, Izraēlas, Kazahstānas, Kubas, Itālijas, Gruzijas, Moldovas un Azerbaidžānas.

Laimas izvēlētās rotaslietas ekskluzīvi pieejamas vienā eksemplārā GRENARDI veikalā t/c „Spice” tikai līdz 29. septembrim.